středa 14. března 2012

Drážďanský talíř 2.

Děkuji moc za každou vaší návštěvu a komentáře, jsem za vás moc ráda, jste mi inspirací a takový hnacím motorem. Už několikátý den u nás prší, záhony jsou promáčené, děti stůňou a já už z toho trošku blbnu. Tak jsem se dnes pustila do prostírky, tentokrát jsem si poradila a udělala malou šablonu. Ještě tam mám spoustu much, ale už zase napříště vím, jak a co vypilovat.
Přeji překrásný den.

10 komentářů:

 1. No já žádné mouchy nevidím a máš můj obdiv tohle bych já nezvládla-krása!Michaela

  OdpovědětVymazat
 2. Alenko, na co sáhneš, to ti jde! Nádhera, úžasně sladěné barvy!
  Moc zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, nemáš zas až tak pravdu, ale snažím se. Moc mě šití baví a myslím, že i háček by mě chytl, jen opravdu najít nějakou tu kamarádku tady,co by mi to ukázala :)) a zasvětila do tajů. Přeji překrásné dny. Ajka

   Vymazat
 3. Ajko, moc se ti povedly, je to krásné prostírání:)

  OdpovědětVymazat
 4. No to je nádhera! A přesně moje barvičky :-))
  Jsi taák šikovná a rychlá! Tak ať se holky brzy vyzdraví a tobě pod rukama pořád vzkvétají takové krásy ♥♥♥
  evice

  OdpovědětVymazat
 5. Ajko, děkuji za návštěvu na mém blogu. Jestli ti mohu poradit ve výběru materiálu, pro řezání látek, dodám: souhlasím s rozměrem podložky 60x45, pravítkem 15x60 cm se žlutým popisem. Pouze já doporučuji řezák 60mm a to z důvodů" možnosti řezání více vrstev a silnějších materiálů najednou. Dále preferuji jednu značku, nejen pro jeho ergonomický,ale hlavně bezpečnostní systém, automatického zasunutí nože s pojistkou!!! To je velice důležité, nůž je nesmírně ostrý a jestli jsou v domácnosti malé děti je to ještě velké+. Nerada dělám reklamu značkám, ale doporučuji zn. Olfa.V případě potřeby s něčím, při šití patchworku, ráda poradím:-D, i Patchwork má svoje vychytávky, aby jsme se s tím moc netrápili:-))), ale bavili.
  P.S.
  na počátky aplikací, je to hezká práce!

  OdpovědětVymazat
 6. P.S.
  ještě děkuji za účast výměny ATC. Dotatečně zašlu informace.

  OdpovědětVymazat
 7. Aji,
  já tam tedy žádné mouchy nevidím. Je to nádhera, máš můj obdiv.
  Vivi

  OdpovědětVymazat

Slovíčka od srdíčka