pátek 19. října 2012

Medovník


Pracný, jsem se zapotila, ale výsledek, mňam... Doporučuji, ale opravdu to chce trpělivost :)). Mně nervy tekly, ale odměnou jsou mi spojené tváře a bříška :))).
Přeji krásný víkend.
A recept je odtud: http://www.toprecepty.cz/recept/22668-medovnik-original

pondělí 15. října 2012

Do třetice...

všeho dobrého, se říká :)). Tak jsem ušila i třetího skřítka. Moc mě to baví, je to takový relax a výsledek je také uspokojivý :)). 
Děkuji moc za návštěvu a komentáře, mám z toho radost.

sobota 13. října 2012

Bratři v triku :))


samozřejmě v triku nejsou, ale jsou si podobní :)). Přeji pohodový víkend.

pátek 12. října 2012

Angel

Pro mou kamarádku na přání. Snad se bude líbit i ve skutečnosti. 
Všem děkuji za návštěvu a také komentáře. 
Krásný víkend.

čtvrtek 11. října 2012

Mikuláš

a ihned k odeslání. Více info na mail bublinka.a@seznam.cz
Přeji krásný zbytek týdne plný pohody.

pondělí 8. října 2012

Kynutá pochoutka


Opět přicházím s pečením. Vřele doporučuji vyzkoušet, takhle mňamozní kynuté těsto jsem ještě nejedla a je to pochoutka. Já sama jsem měla vždy potíže s kynutými těsty, se kterými nekamarádím, ale tentokrát jsem se modlila, ať mi těsto nevyteče z domácí pekárny, jak super nakynulo. Opravdu doporučuji, já použila do náplně i lžičku kakaa. 

neděle 7. října 2012

Že blog není jen o tvoření :))
Včerejší pečení. Krásně nadýchaný štrúdl s jablíčky a oříšky. Nabídněte si aspoň virtuálně :)).

úterý 2. října 2012

...beze zbytečných slov, jen tak pro radost :)). 

pondělí 1. října 2012

Čepice alá Bellet design

Včerejší šitíčko, moc mě to bavilo. :))

pátek 28. září 2012

Podzim

 
...už jde cítit ve vzduchu. Ačkoli je dnes slunečno, paprsky nemají tu sílu, co v létě. Vítr je chladný. 
Po včerejším řádění větru jsem přišla o nejkrásnější truhlíky s převyslými muškáty. Spadly, polámaly se. A tak nastal čas podzimní výzdoby a asi se budete smát, ale u nás v tescu express měli vřesy, z původní ceny patnácti korun, na deset a pak až na pět. Nu což, výzva pro mě. A tak mám vřesy všude :)).

středa 26. září 2012

Andělé

Není jich nikdy dost.

středa 19. září 2012

Léto a podzim

Kontrast, ještě včera svítilo sluníčko, já mám jedinou podzimní dekoraci a to mé dvě jediné dýně, které se mi letos urodily a chryzantému z OBI za pár korun, nádherně bohatou a v mé oblíbené barvě.
A díky pošmournému počasí jsem se pustila do tvoření. Celé léto jsem nic nedělala, tedy jen pár drobností. 
Podsedáky jsou letní záchvěv tvoření na přání mé kamarádky, rozpadly se jí ty staré, tak jsem jí je oblékla do nového, látku si dodala sama.
Dnes už víc nemám :)), počasí je ospalé, jak bych si dáchla, ale kdo bude spát v noci? Mějte krásné dny.