Kontrast, ještě včera svítilo sluníčko, já mám jedinou podzimní dekoraci a to mé dvě jediné dýně, které se mi letos urodily a chryzantému z OBI za pár korun, nádherně bohatou a v mé oblíbené barvě.
A díky pošmournému počasí jsem se pustila do tvoření. Celé léto jsem nic nedělala, tedy jen pár drobností.
Podsedáky jsou letní záchvěv tvoření na přání mé kamarádky, rozpadly se jí ty staré, tak jsem jí je oblékla do nového, látku si dodala sama.
Dnes už víc nemám :)), počasí je ospalé, jak bych si dáchla, ale kdo bude spát v noci? Mějte krásné dny.